EasyTrip Transport Services chystá nové produkty a pokračuje v růstu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » EasyTrip Transport Services chystá nové produkty a pokračuje v růstu

EasyTrip Transport Services chystá nové produkty a pokračuje v růstu

 
lide-2

pondělí, 19. dubna 2021

Vybíráme další příspěvek prvního vydání letošního Barometru silniční autodopravy 2021. Na otázku "Když srovnáte první týdny roku 2021 se stejným obdobím roku 2020, v čem se nejvíce změnil život manažera/manažerky společnosti – dodavatele odvětví silniční autodopravy a logistiky, a jak tyto změny vy, potažmo vaše společnost snášíte?" odpovídá Jozef Bavoľár, Area Sales Manager CE, Easytrip Transport Services, která se věnuje oblasti automobilové logistiky. Právě ta bude produktovým tématem příštího vydání našeho časopisu, které vychází ve vlastní distribuci a jako příloha týdeníku Ekonom 24.6.2021.

 

"Za minulý rok se život určitě změnil. V březnu 2020 ještě zbývalo do brexitu mnoho měsíců a pandemie Covidu-19 teprve přebírala vládu nad Evropou. Nyní, v březnu 2021, dopadly tyto krize na dopravní odvětví plnou silou a vyústily v ohromné množství změn v procesech a regulacích jak na kontinentě, tak za jeho hranicemi. Osobní a nákladní doprava byly dramaticky postiženy uzavírkou hranic a různými omezeními v oblasti mobility, kvůli kterým si řidiči i fleetoví manažeři sahají až na samé dno svých možností. My jsme se také museli adaptovat na nový „normál“ fungování na dálku a pomáhat našim klientům, spolupracovat s kolegy a snažit se řídit obchodní procesy v dálkovém režimu. Navzdory těmto výzvám odvětví vykazuje odolnost a přizpůsobivost. Export pokračuje v růstu, stejně jako vozové parky, a naše pobočky Easytrip Transport Services (ETS) stojí pevně na straně zákazníků při poskytování individuálního servisu. ETS se těší na pokračování spolupráce v roce 2021 s řadou nových produktů a spoluprací v našem portfoliu."

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz