DKV Station Finder nově s plánovačem tras a kalkulátorem mýtného  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » DKV Station Finder nově s plánovačem tras a kalkulátorem mýtného

DKV Station Finder nově s plánovačem tras a kalkulátorem mýtného

 
image2641

pátek, 18. ledna 2013

Společnost DKV Euro Service rozšířila vyhledávač čerpacích stanic DKV Station Finder s integrovaným plánovačem tras o novou funkci, díky níž si budou moci zákazníci naplánovat trasu včetně mýtných poplatků pro nákladní a osobní vozidla. Aplikace...

 
Společnost DKV Euro Service rozšířila vyhledávač čerpacích stanic DKV Station Finder s integrovaným plánovačem tras o novou funkci, díky níž si budou moci zákazníci naplánovat trasu včetně mýtných poplatků pro nákladní a osobní vozidla.

Aplikace zahrnuje do kalkulace všechny evropské mýtné systémy včetně francouzské daně z rychlostních silnic Ecotaxe, která bude zavedena v polovině roku 2013. Kalkulátor mýtného umožňuje také výpočet a komplexní analýzu emisí CO2.
Kalkulátor mýtného vypočte po zadání místa startu a cíle tři alternativní trasy. Zároveň poskytne informace o nákladech na mýtné, vzdálenosti či očekávané době jízdy. „Kalkulátor zohledňuje specifické nákladové faktory zákazníka, jako jsou paušální sazba za ujetý kilometr nebo časovou jednotku, cena paliva a spotřeba paliva. K dispozici jsou rovněž aktuální informace o dopravě,“ vysvětluje Ondřej Pavlík, výkonný ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service. Uživatel může zadat po celé trase až šest cílových bodů, např. různé adresy odběratelů zboží. Kalkulátor mýtného lze do března 2013 používat zdarma po registraci v aplikaci plánovače tras.

On-line vyhledávač čerpacích stanic DKV Station Finder s integrovaným plánovačem tras a nově i s kalkulátorem mýtného je cenným průvodcem na cestách po Evropě. Speditéři a dopravci získají prostřednictvím této aplikace rychle a spolehlivě informace o nejbližší čerpací stanici DKV nebo o nejvýhodnější ceně nafty. Registrovaní uživatelé portálu DKV mohou navíc zdarma používat vyhledávač čerpacích stanic i jako plánovač tras pro nákladní automobily, který bere v úvahu například výšku tunelů nebo šířku mostů. Na plánované trase jsou zobrazeny všechny čerpací stanice DKV a tři nejvýhodnější jsou příslušným způsobem vyznačeny. V případě využití kalkulátoru mýtného a zadání příslušných parametrů získá pak dopravce celkový přehled o nákladech na mýtné, PHM nebo o emisích konkrétního vozidla.

Zdroj: TZ AC&C Public Relations


 
image2642
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz