C.S. Cargo pronajímá reklamní plochy na kamionech  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » C.S. Cargo pronajímá reklamní plochy na kamionech

C.S. Cargo pronajímá reklamní plochy na kamionech

 
cscargo

úterý, 17. prosince 2013

C.S.CARGO přidalo k přepravním a logistickým službám i pronájem ploch svých kamionů k reklamním účelům. Pronájem ploch zajišťuje firma ADTRUCKS. První reklamy se již objevily na vozidlech, které po celých Čechách přepravují zboží.

 

Marketingový ředitel C.S.CARGO Aziz Jahić  k tomu uvádí: „Pronajímat plochy k reklamním účelům na našich kamionech jsme se rozhodli hned z několika důvodů. Prvním z nich je, že tato aktivita představuje zajímavý finanční přínos pro naši firmu. Druhým a hlavním důvodem je fakt, že doposud v segmentu kamionové dopravy žádný z dopravců se takovéto aktivitě nevěnoval a nevěnuje. Snažíme se dělat nové a originální věci, které zaujmou a přitáhnou pozornost nejenom odborné, ale i široké veřejnosti. A toto je jedna z nich“.

Jedni z prvních inzerentů na vozidlech C.S.CARGO jsou firma FANUC Robotics japonský výrobce průmyslových robotů a firma SONY se svoji nejnovější herní konzolí PlayStation 4.

Sales manager ADTRUCKS pro Českou republiku Alena Chomátová ke spolupráci říká: „Jsme hrdí na to, že naším prvním partnerem, který začal poskytovat plochu svých vozů za účelem reklamy je právě C.S.CARGO. Vzhledem k velikosti jejich vozového parku a  rozsahu pokrytí téměř po celé Evropě, se nám otvírají velké možnosti z hlediska nabídky pro naše klienty. Hlavní výhody tohoto typu reklamy spatřujeme v tom, že kamiony se pohybují na nejfrekventovanějších komunikacích, že plochy, které kamiony poskytují, patří k největším outdoorovým nosičům, a že existuje možnost vybrat si z velkého množství tras, což nám umožňuje cílení až na úroveň jednotlivých krajů“.

Napsal: Tisková zpráva

 
cscargo
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz