Závody společnosti Volvo Trucks postupně obnovují  výrobu  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Závody společnosti Volvo Trucks postupně obnovují výrobu

Závody společnosti Volvo Trucks postupně obnovují výrobu

 
volvo-3

úterý, 5. května 2020

Závody společnosti Volvo Trucks ve Švédsku a Belgii, které byly z velké části odstavené od poloviny března, nyní postupně obnovují svůj provoz. Restart proběhne pomalu a bezpečně, vždy s ohledem na nový, odlišný způsob práce. Ten bude brát v úvahu dodržování odstupů a další opatření pro bezpečný provoz.

 

Dezinfekce strojů, pracovního prostředí a nářadí; nošení ochranných roušek, rukavic, štítů a overalů; dodržování bezpečné vzdálenosti; organizování pohybu ve všech společenských prostorách a omezení počtu lidí v provozech v daném čase bude samozřejmostí. Zavedená opatření kladou důraz na ochranu zdraví a maximální bezpečnost všech zaměstnanců.

I přes dočasné přerušení výroby ponechala značka Volvo Trucks téměř všechny servisní dílny otevřené. Svým zákazníkům bez přerušení nabízela služby zaměřené na opravu nákladních vozidel a prodej náhradních dílů. Bylo důležité udržovat plynulé zajišťování životně důležitých služeb pro celou společnost, a to zejména přepravu potravin, léků a jiných důležitých komodit.

Obnovení výroby bude postupné a v souladu s požadavky zákazníků. Důležitá bude i schopnost dodavatelů zásobovat výrobu potřebnými komponenty.

Ilustr. foto

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz