Volvo zastřeší servis Renault Truck na jihu, integrace pokračuje  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Volvo zastřeší servis Renault Truck na jihu, integrace pokračuje

Volvo zastřeší servis Renault Truck na jihu, integrace pokračuje

 
renault-2

úterý, 4. února 2014

Společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. a Autolinhart Truck a.s. – člen JIHOTRANS Group se dohodly na převzetí aktivit značky Renault Trucks v rámci jihočeského kraje. Na základě této dohody zaštítí Volvo Group počínaje 1. únorem 2014 servisní činnost pro značku Renault Trucks v jižních Čechách.

 

Dohoda o převzetí aktivit byla uzavřena mezi Volvo Group a  Autolinhart Truck počátkem letošního roku a týká se servisní činnosti značky Renault Trucks v pobočce společnosti Autolinhart Truck v Českých Budějovicích. Tímto krokem pokračuje integrace sítí Volvo Group v České republice, která byla zahájena počátkem loňského roku.

Servisní činnost pro značku Renault Trucks se přesune do stávajícího Volvo Group Truck Centra v Českých Budějovicích, které se tak stane vůbec prvním duálním truck centrem v Jihočeském kraji poskytující poprodejní služby pod jednou střechou pro zákazníky Renault Trucks i Volvo Trucks. Toto truck centrum bude nadále provozováno v areálu společnosti ČSAD Jihotrans, která zůstává jedním z hlavních obchodních partnerů Volvo Group v jižních Čechách.

„Společnost Autolinhart Truck byla pro Renault Trucks významný partnerem, který se za dobu svého působení na trhu postaral o rozvoj a šíření dobrého jména této značky. Volvo Group Czech Republic chce navázat na její aktivity a úspěchy v jihočeském regionu, kdy hodlá svým zákazníkům i nadále poskytovat kvalitní poprodejní služby, které zajistí minimální odstávky jejich vozidel. Současně bych rád poděkoval vedení a všem zaměstnancům Autolinhart Truck za jejich práci a dlouholetý přínos pro značku Renault Trucks,“ řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

„Vozidla značky Renault Trucks, u kterých oceňujeme především jejich spotřebu a nízké provozní náklady, mají v našem vozovém parku své pevné místo, a proto hodláme i v letošním roce obměnit část vozového parku právě novými vozidly Renault Trucks řady T,“ popisuje spolupráci, Robert Krigar, generální ředitel ČSAD Jihotrans

Napsal: Redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz