Tour de Fleet 2015 podpoří prodeje aut firmám  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Tour de Fleet 2015 podpoří prodeje aut firmám

Tour de Fleet 2015 podpoří prodeje aut firmám

 
fleet-de-tour

čtvrtek, 19. března 2015

I v roce 2015 si čeští manažeři zvolí nejoblíbenější firemní auta a další produkty, které se uplatňují při správě a řízení vozových parků. Příprava 8. ročníku ankety ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015 je v plném proudu již zhruba o měsíc dříve, než tomu bylo v minulých letech.

 

Anketa se letos rozprostře do širšího časového pásma, ohraničeného měsíci dubnem a říjnem. V nich se totiž koná úvodní a závěrečná akce nové „roadshow“ časopisu FLEET firemní automobily pod názvem  Tour de Fleet 2015, která představuje novou generaci eventů na podporu odvětví fleet managementu. Místo tradičních dvou Dnů s Fleetem, konaných v jarním a podzimním termínu, je letošní kalendář podstatně bohatší. Čítá totiž hned pět akcí rozprostřených po celé České republice a závěrečné vyvrcholení v Praze – akce Fleet Festival Praha spojený s vyhlášením výročních fleetových cen pod názvem Fleet Gala 2015.

Jednotlivé dílčí akce si však zachovávají osvědčený název – Dny s Fleetem. Tour de Fleet postupně zavítá do Plzně, Mostu, Ostravy, Pardubic a Starého Města u Uherského Hradiště, než se uzavře zmíněným Fleet Festivalem v hlavním městě. Akce v regionech kopírují osvědčené schéma Dnů s Fleetem, zatímco Fleet Festival Praha, konaný 22. října, bude klasickou byznys konferencí spojenou s jednodenní výstavou a galavečerem Fleet Awards.

Všechny Dny s Fleetem budou i letos „testovací arénou“ pro členy stočlenné poroty manažerů, volící Hankook Firemní auto roku 2015. Tato akce má za cíl podpořit prodeje aut firmám, které loni tvořily 65 % všech prodejů osobních vozů. Skutečnost, že první testovací den bude téměř o měsíc dříve než v minulých letech, urychlila nominační proces, takže v polovině března byla již známa téměř padesátka nominací. Další vozy lze postavit na pomyslný startovní rošt letošní ankety až do začátku května, kdy je nejzazší deadline přihlášek, vázaný na uzávěrku speciálního Nominačního vydání časopisu Fleet, které vyjde i jako příloha Hospodářských novin a týdeníku Ekonom začátkem června. To však již bude minulostí i druhý letošní Den s Fleetem v Mostě a „Tour“ bude mířit ke svému třetímu kolu v Ostravě, které je na pořadu 18. června.

Při výběru lokací pro Tour de Fleet 2015 měli pořadatelé na zřeteli – samozřejmě kromě splnění nezbytných technických předpokladů – rozmanitost a „genius loci“ vybraných míst, aby měli zástupci vozových parků opravdu z čeho vybírat.  Spektrum tedy sahá od vědeckotechnického centra přes autodrom, unikátní skanzen bývalých vysokých pecí, golfový resort  až po soukromý firemní areál. A finální zastavení v Praze s galavečerem Fleet Awards bude důstojnou tečkou za celým seriálem.

„Nové schéma fleetových akcí, které jsme letos nastavili, je odvážné, ale i nezbytné. Stejně jako automobily potřebují inovace, nemůže ani akce tohoto typu ustrnout na jednom schématu. Z našeho průzkumu mezi hosty minulých akcí jasně vyplynulo, že fleetoví manažeři chtějí větší dostupnost akcí a širší možnost výběru. To byl také náš hlavní cíl. Naším úkolem bylo najít takový obchodní model, který je zajímavý i pro partnery a umožní kompenzovat výrazně zvýšené náklady. Tato fáze je nyní úspěšně za námi; teď ale přichází na řadu další, a tou je realizace,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o., která Tour de Fleet organizuje, Martin Mensa.

Poprvé se fleetová komunita Česka sejde 23. dubna 2015 v plzeňské Techmánii. Na pořadu budou prezentace v tamním 3D planetáriu, testování široké škály aut a další bohatý program.

http://www.ifleet.cz/tour-de-fleet-2015.html

Přihlášky produktů/služeb do ALD Automotive Fleet Awards 2015 (mimo aut):

http://www.fleetawards.cz/nominace/

Pro případné další informace, prosím, kontaktujte:

 

Martin Mensa

managing director

 

Club 91, s.r.o.
5. května 9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Fax: +420 241 403 333

E-mail: martin.mensa@club91.cz

www.club91.cz
www.iFLEET.cz
www.Pneurevue.cz

www.Truck-Business.cz

www.FleetAwards.cz

 

Napsal: Redakce

 
fleet-de-tour
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz