Slavnostní předání nového modelu Volvo FH  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Slavnostní předání nového modelu Volvo FH

Slavnostní předání nového modelu Volvo FH

 
image2712

pondělí, 22. dubna 2013

Prvním majitelem nového nákladního Volva FH, uvedeného na český trh v listopadu loňského roku, se stal pan František Harant z firmy Hary Trans ze Strakonic. Pan František Harant si přijel spolu se svým synem Danielem převzít jejich nový model...

 
Prvním majitelem nového nákladního Volva FH, uvedeného na český trh v listopadu loňského roku, se stal pan František Harant z firmy Hary Trans ze Strakonic.

Pan František Harant si přijel spolu se svým synem Danielem převzít jejich nový model Volvo FH, objednaný jako první v České republice, do švédského Goteborgu, a to přímo do výrobního závodu v Tuve. Důstojnost tohoto okamžiku podtrhovala účast ředitele společnosti Volvo Truck Czech, Roberta Grozdanovského a obchodního ředitele Vladimíra Skláře. Klíčky od vozidla předal panu Harantovi ředitel montážního závodu v Tuve Johan Jinhage na slavnostním ceremoniálu 16. dubna 2013.
„Díky novému modelu FH můžeme našim zákazníkům nabídnout nákladní vůz s nejvyšším výkonem a pohodlím pro řidiče. Naše moderní technologie činí řízení nákladního vozidla snadným, bezpečným a výkonným, s nízkými provozními náklady a samozřejmě nízkou tvorbou splodin. Tato mimořádná kombinace je ideálním řešením pro ty nejnáročnější přepravní úkony a řidičům přináší větší pohodlí a bezpečnost," řekl během předání Robert Grozdanovski, ředitel společnosti Volvo Group Trucks Česká republika.

Společnost Hary Trans je ryze rodinnou firmou. Na trhu nákladní dopravy úspěšně působí více jak 15 let. „Naším oborem je mezinárodní přeprava. Zákazníkům jsme schopni zajistit přepravu návěsovými soupravami, ať klasickými plachtovými nebo chladírenskými. Naše požadavky na nové nákladní vozidlo byly jasné – vysoký výkon, nízké provozní náklady, ale také nejvyšší možný komfort pro řidiče. Proto jsme se rozhodli pro nové Volvo FH. Dalším důvodem pro tuto volbu byla komplexnost služeb, které Volvo poskytuje, ať jde o kvalitní a rychlý servis, školení řidičů, či službu Dynafleet. Samozřejmě je to také otázka image pro naši firmu. Vždyť značka Volvo je symbolem kvality a bezpečnosti," uvedl František Harant.
„Na nové FH jsme velmi zvědavi a netrpělivě jsme jej očekávali," doplňuje svého otce Daniel Harant. „Jelikož jsme objednali hned dvě nová FH, očekáváme v nejbližších dnech další přírůstek do naší flotily, abychom posílili firmu v konkurenčním boji."

Zdroj: TZ Volvo Truck Czech s.r.o.


 
image2713
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz