Schenker má nový společní podnik v Británii  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Schenker má nový společní podnik v Británii

Schenker má nový společní podnik v Británii

 
schenker

středa, 24. února 2016

DB Schenker získal 75 % společnosti Redhead Holdings Ltd. Rozšíří tak svou přepravní síť pro přepravu zásilek ve Velké Británii.

 

DB Schenker slučuje své aktivity v Británii  do společného podniku s britskou logistickou společností Redhead International jako součást dlouhodobého rozvoje své pozemní přepravní sítě.

Schenker AG získal 75 % britské společnosti na počátku roku 2016. K převzetí zbývajících 25 % by mělo na základě smlouvy dojít za čtyři roky. Obě společnosti se sloučí v rámci zpětné integrace a budou obchodovat pod značkou Redhead Freight Limited, kterou bude dále rozvíjet zkušený manažerský tým.

„Tato akvizice zdůrazňuje naší strategii posilování a růstu naší panevropské sítě. Zlepšuje náš přístup na britský trh, kde díky tomuto spojení dosáhneme snáze našich cílů strategického rozvoje,“ řekl Ewald Kaiser, člen představenstva pro pozemní přepravu společnosti Schenker AG. Nová společnost bude využívat více než 300 vozidel, která budou řízena z pěti regionálních distribučních center, strategicky rozmístěných kanceláří, a také partnerských a obchodních vazeb napříč Spojeným královstvím a Irskem.

Společnost Redhead je také členem přední národní paletové sítě Palletforce s více než stovkou vozoven ve Velké Británii.

„Tento nový podnik dává dohromady to nejlepší z obou firem a bude nadále posilovat infrastrukturu naší britské a evropské sítě,“ prohlásil Tony Suggitt, ředitel Redhead Freight Limited.

Pro české firmy, které mají své obchodní partnery ve Velké Británii, to znamená, že DB Schenker nabídne další zkvalitnění služeb, zrychlení přeprav do některých oblastí a zvýšení počtu lokálních poboček.  

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz