První číslo se blíží, těšte se na Barometr  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » První číslo se blíží, těšte se na Barometr

První číslo se blíží, těšte se na Barometr

 
loga

čtvrtek, 4. března 2021

Letošní první číslo magazínu pro strategické řízení silniční autodopravy vyjde kromě své vlastní distribuce také jako příloha týdeníku Ekonom. Podstatnou část obsahu bude tvořit nová anketa Barometr silniční autodopravy, v níž přibližně 15 zástupců autodopravních, spedičních a logistických firem a přibližně stejný počet zástupců dodavatelů odvětví odpovídá na otázku, kterou nastolíme. Současně všichni účastníci panelu hodnotí aktuální situaci pomocí číselné škály 1 – 5 (včetně desetinných čísel), v níž vyjadřují momentální „rozpoložení“ a důvěru či nedůvěru v budoucnost.

 

Cílem je monitorovat situaci v odvětví, které prochází zřejmě nejtěžší zkouškou od zrodu volného trhu, a současně díky distribuci s týdeníkem Ekonom představit sektor autodopravy širší manažerské a podnikatelské veřejnosti. V diskuzi hovoří vyšší a nejvyšší výkonní zástupci významných společností na obou stranách obchodního vztahu, tedy dopravci a dodavatelé.

Po prvním pilotním čísle přibydou i další témata, která budeme včas avizovat. Truck & business vyjde ve vlastní distribuci a v týdeníku Ekonom 25. března, 24. června, 23. září a 25. listopadu 2021.

A jak zní první otázka, tentokrát stejná pro obě skupiny:

Když srovnáte první týdny roku 2021 se stejným obdobím roku 2020, v čem se nejvíce změnil život manažera/manažerky české autodopravní či logistické společnosti (resp. dodavatele odvětví) , a jak  tyto změny vy, potažmo vaše společnost snášíte?

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz