Nově otevřené Truck Centrum v Turnově  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Nově otevřené Truck Centrum v Turnově

Nově otevřené Truck Centrum v Turnově

 
image281

úterý, 26. listopadu 2013

Volvo Group Trucks otevřel 18. listopadu 2013 další ze svých Truck Center, společné pro obě značky Renault Trucks a Volvo Trucks - první v libereckém kraji. Zahájením provozu Truck Centra v Turnově pokračuje integrace Renault Trucks a Volvo Trucks v...

 
Volvo Group Trucks otevřel 18. listopadu 2013 další ze svých Truck Center, společné pro obě značky Renault Trucks a Volvo Trucks - první v libereckém kraji. Zahájením provozu Truck Centra v Turnově pokračuje integrace Renault Trucks a Volvo Trucks v České republice.

"Otevření v pořadí již pátého duálního Truck Centra je pro Volvo Group v České republice dalším krokem od zahájení integrace v rámci regionu střední a východní Evropy. Během uplynulých desíti měsíců jsme intenzivně pracovali na změnách v naší servisní síti a jsem velmi rád, že našim zákazníkům nyní můžeme představit výsledek naší práce v podobě otevření dalšího společného Truck Centra v Turnově“, říká Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Trucks v České republice a dodává: "Všechny doposud provedené změny měly za cíl zvýšení hustoty servisní sítě pro naše zákazníky v ČR, kdy jim budeme schopni nabídnout celou produktovou řadu Volvo Group, stejně jako rozmanité poprodejní služby, finanční služby a další dopravní řešení."

"Rád bych touto cestou vyjádřil jménem Volvo Group Trucks upřímné poděkování společnosti ČSAD Turnov, s.r.o. za dlouholetou spolupráci a podporu značky Renault Trucks v tomto regionu. Naše díky patří nejen jednateli společnosti, Ing. Milanu Pitrmanovi, ale i všem jeho spolupracovníkům a zaměstnancům, kteří se podíleli na provozu autorizovaného servisu Renault Trucks," řekl dále generální ředitel Volvo Group Trucks Česká republika Robert Společnost Volvo Group Trucks provozuje nyní pět duálních Truck Center, sedm Volvo Truck Center a dvě Renault Trucks Centra. Kromě toho má společnost ještě jedenáct smluvních autorizovaných servisních partnerů Renault Trucks. Všechna servisní místa jsou vybavena veškerým moderním technickým zařízením.

Portfolio služeb Volvo Group Truck Centra v Turnově
prodej nových a použitých nákladních vozidel a předprodejní servis Volvo a Renault
pronájem nákladních vozidel
servisování vozidel a návěsové techniky
prodej originálních náhradních dílů Volvo a Renault
opravy havarovaných vozidel, opravy na rovnací stolici
diagnostika
kontrola a seřízení geometrie vozidel
zajištění odtahové služby
zajištění služeb VAS a 24/7
opravy a čištění klimatizace
montáž doplňků, příprava na STK
express servis bez objednání
školení řidičů, konzultace
nabídka dárkových předmětů z kolekce
zajištění financování a pojištění vozidel

Nová obchodní struktura posílí podporu zákazníků v Evropě
Nová struktura Volvo Group Trucks má za cíl soustředit se na prodej nákladních vozidel. Rozhodnutí o sloučení nebo zachování samostatné sítě bylo učiněno pro každou zemi zvlášť. V některých zemích zůstávají zachovány zcela oddělené sítě obou značek, v jiných bude fungovat společná síť a v dalších pak kombinace obou variant.

Skupina Volvo
Skupina Volvo se od roku 1998, kdy se začala orientovat na nákladní a užitková vozidla a s tím související dopravní řešení, významně rozrostla. Dnes je jedním z nejvýznamnějších světových hráčů na trhu nákladních vozidel, stavebních strojů, autobusů a těžkých dieselových motorů. Uplynulých deset let se neslo ve znamení významných akvizic a snahy o integraci nově získaných společností. Probíhající reorganizace je tedy dalším krokem k tomu zlepšit potenciál značek skupiny Volvo a těžit z výhody postavení velkého hráče na mezinárodním trhu – vše s jasnou orientací na zákazníky a jejich potřeby.

Činnosti související s nákladními vozidly přestavují téměř dvě třetiny celkového obratu skupiny Volvo. Cílem je rozvinout kompletní portfolio značek a servisní sítě. Skupina Volvo vidí velký potenciál ve značce Renault Trucks, která hraje zásadní roli v růstové strategii skupiny. Za posledních pět let skupina Volvo investovala přes 2 miliardy EUR do činnosti Renault Trucks včetně vývoje produktů a s nimi spojených operací.

Zdroj: TZ Volvo Group Trucks ČR


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz