Multicard pro dopravce  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Multicard pro dopravce

Multicard pro dopravce

 
phm

čtvrtek, 2. ledna 2014

Na našem trhu je pro dopravce k dispozici celá řada karet, za něž lze pořizovat nejen palivo, ale i hradit další služby. Mnohými kartami lze platit zboží na čerpacích stanicích, jiné zahrnují celou škálu doplňkových služeb a funkcí. Ne každou kartu však lze individuálně nastavit, zvolit u ní mezinárodní či národní platnost či sledovat stav refundace DPH. To vše a mnoho dalších služeb dokáže karta Agip Multicard Routex, která byla vytvořena jako universální nástroj doprovázející řidiče na cestách a usnadňující jeho práci i práci dispečera. Kromě nákupu pohonných hmot umí tedy uhradit i různé poplatky spojené s provozem kamionu a zajistit řadu silničních služeb spojených s provozem vozidla.

 

Kartu nabízí společnost Eni, která působí mimo jiné v oblasti výzkumu, výroby, přepravy, zpracování a prodeje ropy a zemního plynu; je aktivní v 90 zemích a zaměstnává 78 000 lidí.Společnost přijala model udržitelnosti zaměřený na ochranu životního prostředí, technologických inovací, výzkumu a vývoje v oblasti energetické účinnosti. Eni v současnosti působí v České republice v oblasti rafinace a marketingu.

Více o společnosti, a zejména o kartě Agip Multicard Routex , se zájemci dočtou v prvním čísle příštího ročníku magazínu Truck & business 1/2014.

Napsal: Vlastík

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz