Integrace Renault Trucks a Volvo Trucks  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Integrace Renault Trucks a Volvo Trucks

Integrace Renault Trucks a Volvo Trucks

 
image2798

středa, 17. července 2013

Volvo Group Trucks zahajuje provoz prvních čtyř společných Truck Center v Humpolci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a v Olomouci. Slavnostním zahájením provozu pro obě značky na těchto Truck Centrech byla započata integrace Renault Trucks a Volvo...

 
Volvo Group Trucks zahajuje provoz prvních čtyř společných Truck Center v Humpolci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a v Olomouci. Slavnostním zahájením provozu pro obě značky na těchto Truck Centrech byla započata integrace Renault Trucks a Volvo Trucks v České republice.


V předchozí struktuře Volvo Group fungovaly v Evropě dvě samostatné sítě pro Volvo Trucks a Renault Trucks. Na základě revize prodejní a servisní sítě obou značek v celé Evropě bylo pro Českou republiku rozhodnuto o jejich sloučení s účinností od 15. března 2013. To by mělo zákazníkům přinést výhody v podobě hustější sítě a širší nabídky produktů v jednom prodejním místě. Oficiálních zahájení provozu uvedených Truck Center se zúčastnili nejen zákazníci obou značek - Renault Trucks a Volvo Trucks, ale i obchodní partneři, místní zastupitelé, zástupci médií a vedení společnosti Volvou Group Trucks v České republice. Poskytování služeb pro obě značky na těchto Truck Centrech, je historickým mezníkem, protože se jedná o první Truck Centra, otevřená pro obě značky po méně než 6 měsících od zahájení integrace v Regionu střední a východní Evropy. Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Trucks Sales & Marketing v České republice, využil této příležitosti a poděkoval zákazníkům v jednotlivých regionech za dlouhodobou spolupráci a dodal: „Provedením těchto změn zvýšíme hustotu servisní sítě v České republice a budeme schopni zákazníkům nabídnout celou produktovou řadu od společnosti Volvo Group stejně jako rozmanité poprodejní služby, finanční služby a další dopravní řešení dostupná pro všechny zákazníky." Společnost Volvo Group Trucks provozuje nyní čtyři duální Truck Centra, sedm Volvo Truck Center a dvě Renault Truck Centra. Kromě toho má společnost ještě dvanáct smluvních autorizovaných servisních partnerů Renault Trucks. Všechna servisní místa jsou vybavena veškerým moderním technickým zařízením.

Portfolio služeb Volvo Group Truck Center

prodej nových a použitých vozů a předprodejní servis
pronájem nákladních vozidel
servisování vozidel a návěsové techniky
prodej originálních náhradních dílů
opravy havarovaných vozidel, opravy na rovnací stolici
měření emisí, diagnostika,
kontrola geometrie vozidel
zajištění odtahové služby
zajištění služeb VAS a 24/7
opravy a čištění klimatizace, výměna náplní A/C R134a a R407
montáž doplňků, příprava na STK
express servis bez objednání
školení řidičů, konzultace
nabídka dárkových předmětů z kolekce
zajištění financování a pojištění vozidel

Nová obchodní struktura posílí podporu zákazníků v Evropě

Nová struktura Volvo Group Trucks má za cíl soustředit se na prodej nákladních vozidel. Rozhodnutí o sloučení nebo zachování samostatné sítě bylo učiněno pro každou zemi zvlášť. V některých zemích zůstávají zachovány zcela oddělené sítě obou značek, v jiných bude fungovat společná síť a v dalších pak kombinace obou variant.

TZ: Volvo Truck Czech s.r.o.


 
image2799
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz