Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Dittrich Trans s.r.o. sází na Renault Trucks C 460 XLOAD

Dittrich Trans s.r.o. sází na Renault Trucks C 460 XLOAD

 
renault-2

středa, 3. dubna 2019

Dva Renault Trucks C 460 XLOAD s nástavbou pro domíchávač betonu Putzmeister rozšiřují flotilu společnosti Dittrich Trans, s.r.o. Jde o vůbec první podvozky speciálně zkonstruované v odlehčeném provedení, řadící se mezi nejlehčí na trhu, které bude provozovat český dopravce.

 

Dittrich Trans s.r.o. patří mezi dynamicky rostoucí společnosti v oblasti přepravy sypkých hmot. Do svého vozového parku si nově pořídila dva podvozky Renault Trucks C 460 v konfiguraci 8x4, speciálně zkonstruované v odlehčeném provedení xload a nástavbou pro domíchávač betonu Putzmeister. Vozidla pohání motor DTI 11 o výkonu 460 koní, vybavený robotizovanou převodovkou Optidriver s optimalizovanou strategií řazení pro sadu Fuel Eco.

Odlehčená nástavba o objemu 9 m3 s plně elektronickým ovládáním Ergonomic Mixer Control přispívá k úspoře pohonných hmot a času díky řadě speciálních funkcí jakými jsou možnost automatického nastavení otáček bubnu, nastavení konstantních otáček domíchávače při jízdě nezávisle od otáček motoru anebo programu automatického umytí bubnu.

Hmotnost celého vozidla s nástavbou je 13 300 kg, díky čemuž se řadí mezi nejlehčí na trhu.

K pohodlí při jízdě přispívá odpružení kabiny čtyřmi vzduchovými měchy s výškovým korektorem polohy. Interiér kabiny v provedení Performance pak řidiči poskytuje dostatek komfortu díky pneumatickému sedadlu s vyhříváním a regulovatelnou bederní opěrou, klimatizaci s elektronickou regulací a umístění potřebných ovládacích prvků na dosah ruky.

„Rostoucí poptávka ve stavebním segmentu rozhodla o rozšíření naší flotily o dva nové podvozky C 460 s nástavbou pro domíchávač betonu. S vozidly značky Renault Trucks máme bohaté zkušenosti díky třem tahačům T 480, které provozujeme v soupravě s cisternovými návěsy pro přepravu sypkých hmot. Kvalita, spolehlivost, příznivá spotřeba, nabídka služeb a servisní pokrytí - Renault Trucks je pro nás jasná volba!“, řekl majitel firmy Jan Dittrich.

 

 

 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz